Un nou concept de design pentru Webeshop Start-Up

Creat sau actualizat in 8 august 2016 , de Valentin Manescu

interfata-template-webeshop-start-up

Dragi clienti, parteneri si prieteni,

In 2010 echipa noastra a luat hotararea de a ne diversifica gama de servicii si produse ecommerce, pentru a sustine dezvoltarea pietei de comert online din Romania.

Inca de la infiintarea Webecom am considerat ca principalul nostru scop este de a sustine afacerile mici si mijlocii ce pot sa-si dezvolte activitatea fara costuri exagerate (vizibilitate, chirii, personal pentru vanzari).

In acel moment am hotarat introducerea pachetului Webeshop Start-Up, pachet de  „magazin online la cheie”, care putea sa ofere oricarul antreprenor posibilitatea de a vinde online fara sa plateasca o suma exagerata pentru magazinul lui.

Aceasta solutie unica pentru comertul online din Romania include o licenta software Webeshop livrata cu un template (concept grafic la alegere), insotita de suport tehnic de minim 12 luni cat si recomandarile noastre pentru a vinde online (pentru clientii care ne solicita acest lucru).

De-a lungul timpului am dezvoltat magazine online pe versiunea Webesop Start-Up, multe dintre ele au avut succes si au crescut foarte mult, iar noi ne bucuram pentru fiecare partener care reuseste sa-si dezvolte afacerea.

Astazi suntem fericiti sa va anuntam ca am mai facut un pas important!

Din acest moment, toate magazinele Webeshop Start-Up noi pe care le vom realiza vor putea fi dotate cu noi concepte grafice , disponibile in 5 palete de culori. Deoarece consideram ca in functie de specificul activitatii va puteti dori si un design clasic, vom pastra si cele 30 de machete care au avut succes in ultimii 5 ani.

Mai mult de atat, pentru ca ne dorim transparenta 100% cu partenerii nostri, am lansat si un simulator live, disponibil apasand pe linkul de mai jos. Astfel o sa aveti posibilitatea ca inainte de achizitia unui Webeshop Start-Up sa testati intregul template, nu doar sa vizualizati o macheta grafica.

Desi am investit resurse importante pentru a realiza noul concept vizual vom pastra pretul magazinului Webeshop Start-Up la fel, urmand sa aplicam toate promotiile de pana acum pentru toti clientii care se afla in categorii pe care le consideram importante.

Posesorii de Webeshop Start-Up care doresc sa aduca un aer nou in afacerea pe care o au, vor putea sa beneficieze de noul concept grafic la un pret preferential.

Va multumim tuturor celor care ne-au sustinut activitatea, devenind si ramanand clientii nostri.

Vrem sa va asiguram de tot suportul nostru, echipa noastra lucreaza in continuare pentru a dezvolta noi solutii ce va pot ajuta sa va dezvoltati afacerea, chiar daca este greu si exista multe bariere legislative, fiscale, logistice sau de orice alta natura.

Echipa Webecom va doreste o zi minunata!

 

Despre Valentin Manescu

Pasionat de antreprenoriat, tehnologie si sporturi extreme, caut zilnic noi solutii de a ajuta posesorii de afaceri din Romania sa aiba succes pe o piata competitiva.

Etichete: , , , ,

Comenteaza: