Inchide

Cariere la Webecom

Vrem sa avem mereu o echipa pregatita sa indeplineasca cele mai ambitioase planuri. Ne place sa credem ca putem oferi un mediu potrivit evolutiei in cariera cat si libertatea de care fiecare are nevoie pentru a fi eficient si multumit.

Echipa noastra cauta oameni deosebiti doritori sa invete in fiecare zi lucruri noi, atat noi cat si partenerii nostri.

Daca te-am convins si vrei sa ai un loc de munca flexibil, venituri proportionale cu volumul si calitatea muncii tale, urmareste aceasta pagina si trimite-ne CV-ul tau.

Tech Support - WEBECOM

Descrierea jobului
Colegul nostru care va raspunde la solicitarile tehnice trebuie sa fie capabil sa inteleaga necesitatile clientilor si sa le rezolve, cu ajutorul intregii echipe. Ne dorim o persoana care sa invete si sa aplice lucruri noi in piata eCommerce din Romania, alaturi de noi.

Aptitudini recomandate
- Abilitati de a lucra in echipa
- Atitudine pozitiva fata de colegi si clienti
- Absolvent de studii superioare, recomandat studii tehnice
- Abilitati de comunicare foarte bune in scris
- Capacitate de intelegere, analiza si identificare solutii pentru fiecare client
- Dorinta de a invata ceva nou in fiecare zi
- Cunostinte medii de utilizare Html/CSS, Php, Mysql si Jquery
- Experiente anterioare cu realizare de siteuri de la zero sau cu platforme de tip CMS reprezinta un avantaj

Beneficii:
- Salariu fix
- Posibilitatea de a avansa
- Bonuri de masa
- Bonusuri de performanta
- Training
- Laptop si telefon

Trimite-ne CV-ul tau:

Daca esti interesat de oricare din locurile disponibile, trimite-ne CV-ul tau sau orice alte materiale ce te-ar face candidatul ideal.

Asteptam cu interes un semn de la tine. Poti trimite CV-ul si insotit de portofoliu sau alte informatii care ne pot ajuta sa luam o decizie.

Click aici pentru a trimite CV-ul tau